Henna

Farbowanie brwi i rzęs za pomocą naturalnych, roślinnych barwników. W zabiegu stylizujemy brwi, dzięki czemu można odmłodzić wygląd jak i podkreślić rysy twarzy. Henną można poprawić naturalny zarys oczu.

Depilacja woskiem

Za pomocą ciepłego wosku usuwa się włosy łącznie z cebulkami.
Używamy specjalną formułę wosku, zawierającego czynniki przeciwdziałające odrostowi włosa.

Oczyszczanie medyczne-HYDRA FACAL

Zabieg kosmetyczny, którego celem jest usunięcia zaskórników i krost oraz odblokowanie gruczołów łojowych. W zabiegu łączymy dwie techniki: manualną i kawitacyjną (ultradźwięki). Polecany dla każdego rodzaju cery.

Eurony-Terapia odżywcza

Zabieg regenerujący, nawilżający i odżywczy na skórę na ciele. Rozpoczynamy usunięciem martwego naskórka, dzięki czemu skóra staje się bardzo gładka i otwarta na substancje odżywczo nawilżające.

Dermaruga JETTING

Technika DERMA RUGA JETTING nie może cofnąć lat, ale może upływ czasu uczynić niewidocznym. Metoda opiera się na dostosowanej do właściwości skóry technice regenerującej , dającej trwały i niezawodny efekt. Dzięki stymulacji określonych punktów w obszarze zmarszczki wykorzystujemy fascynujące możliwości organizmu i pobudzamy proces autoregeneracji. Tworzy się młoda tkanka łączna z kolagenem i włókna elastyczne, a zmarszczki zostają spłycone.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to metoda, dzięki której można poprawić kondycje skóry, spłycić zmarszczki i zredukować niedoskonałości. Dzięki tej technice w głąb skóry zostają wprowadzone substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na jej przebudowę. Podobnych efektów nie można uzyskać używając jedynie kosmetyków. Zabieg obecnie jest stosowany głównie w regeneracji skóry, jej odmłodzeniu, redukcji cellulitu i rozstępów. Cały proces jest w pełni bezpieczny i niemal bezbolesny.